top of page

Ratsutamisteraapia laagrid erivajadustega inimestele

   Laager Ülearul kestab 5 päeva ja 4 ööd. Laagrilisi ootame kella 9st. Laagris on korraga kuni 7 osalejat koos saatjaga. Ööbimine puhkemajakestes. Söömine kolm korda päevas. Laager on sobilik nii füüsilise kui ka vaimupuudega inimestele. Teraapiahobusena kasutatakse kaht hobust ja teraapia toimub kaks korda päevas peale hommikusööki ja enne õhtusööki, teraapiatunni pikkus on varieeruv, ca 30-45 min. Vajadusel toimub teraapia koos abistaja(te)ga.
   Laagrilisel peaksid kaasas olema võimalikult sportlikud ja mugavad riided ning jalanõud, ratsutamiseks mõeldud pükstel ei tohiks olla pakse siseõmblusi. Arvestades Eestimaa heitlikku suveilma võtta kaasa ka riided jahedama ja vihmase ilma puhuks ja piisavalt vahetusriideid. Kaasa kindlasti ka isiklikud pesemisasjad ja päevitusriided palavate päikeseliste ilmade tarvis, putukate vastu võiks olla kaasas näiteks OFF või Burnshield, mis aitab lisaks sügelusele ka päikesepõletuse vastu.
    Ratsakiiver on kohustuslik ja kõik, kellel endal seda pole, saavad selle meilt. Ratsutamisteraapia toimub peamiselt platsil, kuid käime ka maastikul jalutamas.
 
Laagripäeva plaan
9.00 äratus
9.30-10.30 hommikusöök.
11.00-13.00 esimesed teraapiatunnid
14.00 lõunasöök.
16.00-18.00 õhtune ratsutamisteraapia .
Õhtusöök peale treeningut.
22:00 öörahu
 
Vastavalt klientide võimetele teeme käelisi tegevusi.
Soovitatav omada elukindlustust.
 
Maksumus
Registreerimine e-posti kailiallmagi@gmail.com teel.
Maksumus  300EUR. Koha laagris tagab meiepoolne kinnitus ja broneerimistasu 30 EUR tasumine peale kinnituse saamist 1 nädala jooksul, ülejäänud summa tasuda 14 päeva enne laagri algust. Saatja tasu 200 EUR. Broneerimistasu tagastamisele ei kuulu! Laagri katkestamisel laagrimaksumust ei tagastata.
(hind sisaldab ratsutamisteraapiat kaks korda päevas, majutust, toitlustust 3x päevas, 3 massaaži laagri jooksul, füüsilisepuudega laagrilistele).
Kui diagnoosi pole võimalik varem e-posti teel saata, palume see kaasa tuua laagrisse, et panna kokku teraapia plaan. Varuda aega vestluseks terapeudi ja abistajaga.
NB! Palume teavitada ravimitest, mida laps tarvitab, seisunditest (epilepsia jms.) ning allergiatest (toit, putukad jms), et vältida ootamatuid ja lapsele ohtlikke olukordi.
Palun täitke alltoodud küsimustik teie lapse kohta ja saatke koos sooviavaldusega meie e-postile kailiallmagi@gmail.com.
 
Küsimustik
Kas teie lapsel esineb tasakaaluhäireid?
Kas teie lapsel esineb fatigue (ootamatult tekkiv väsimushoog)?
Kas teie laps kardab pimedust või on tal muid hirme?
Kas teie lapsel esineb voodimärgamist?
Kes on lapse saatja? (saatja hinnas sisaldub ööbimine ja kolm toitlustust päevas) 
bottom of page